המרדף אחר דיסקרטיות

המרדף לאחר דיסקרטיות והשגתה בעזרת צימרים חדרים לפי שעה כל זוג יודע, שלפעמים אחד הדברים שהכי קשה לחפש זה דיסקרטיות וחשאיות. לא משנה אם מדובר על זוג צעיר בגיל הנוער, על חיילים שחוזרים לנופש השבועית שלהם, צעירים שעדיין חיים בבית ונכנסו זה עתה לזוגיות, אפילו זוגות נשואים עם ילדים קטנים וכמובן שגם גרושים שחיים בנפרד וכל אחד מנהל את החיים שלו והבית שלו.

 

כמובן, שעבור זוגות צעירים לרוב זה כמו לקחת סוכריה מתינוק יותר, אבל לפעמים יש מקרים שבהם הדיסקרטיות בחדר הפרטי אינה מספיקה לפעמים (האח הקטן יבוא להציק, האמא תדפוק על הדלת או שסתם יש הרגשה של חוסר נוחות). כאשר מדובר על זוגות נשואים או על גרושים, המצב קצת בעייתי יותר, שכן כאשר כבר יש ילדים גדולים קשה מאוד לגלות תקופה יוקרתיות אינטימי ופרטי. כיום כמובן שאפשר לצאת לנופש, של כמה ימים במטרה לקבל לא הרבה דיסקרטיות, אבל לא לכולם יש את התקופה או כמובן את המשאבים לכך (בעיקר במקרה של זוגות צעירים), כך שאחד הפתרונות שהפכו להיות יותר פופולאריים בשנים האחרונות זוהי האפשרות של השכרת חדרים יוקרתיים לפי שעה.

 

תדמית לא מוצדקת בהרבה מקרים, כאשר תשמעו על האפשרות של צימרים לפי שעה תעלה לכם אסוציאציה של נקודה זול, אליו לרוב מגיעים זוגות כדי לקיים מערכת יחסים המקבילה למערכת הנישואין, או דברים גרועים יותר מכך. אך, כיום למען האמת, המציאות היא שונה בהרבה, וכיום החדרים יוקרתיים הללו מיועדים לכל הזוגות ובעיקר בגלל בעיית הדיסקרטיות וחוסר הדיסקרטיות. בלי קשר לכך, עד אסוציאציה של חדרים דיסקרטיים לפי שעות יכולה להיות כזאת, בה הנכם חולמים אזור זול, מלוכלך ומגעיל שבמקרה הטוב מנקים אותו בצורה יסודית פעם בשבוע. גם זה, אינו נכון כמובן, וכיום תוכלו לגלות חדרים דיסקרטיים לפי שעות ברמה גבוהה מאוד, אך במחירים סבירים ונוחים שיתאימו לכל אחד.

 

כיום רוב המלונות לפי שעות, יציעו לכם נופש כיד המלך, כך שאם תבחרו להנות בהם כמה שעות, תיהיה לכם האופציה להשתעשע ממיטב המנעמי החיים שאתם יכולים לחשוב עליהם. ראשית, ביכולתכם להתענג מג'קוזי או סאונה/חמה רטובה, ממטבחון עם כיבוד כמו לקחת סוכריה מתינוק ויין, ממיטה זוגית מפוארת, מטלוויזיית LCD מאוד גדולה עם כבלים/לוויין והכי הכי חשוב מהרוגע והפרטיות שלו לפעמים כל כך זקוקים.

שם הצימר \ חדר \וילה : חלום בדור | איזור : מישור החוף, חוף הכרמל | ישוב : דור
החל מ: 300 ₪
טלפון : 052-9097325

המרדף אחר דיסקרטיות

אז מה בעצם היתרון? זה בוודאי גורם לכם להיות מאוד סקפטיים, כאשר מדובר על השכרת חדר אירוח לפי שעות, אבל יש לאפשרות הזאת מספר יתרונות חשובים דווקא. ראשית, כפי שכבר ציינו קודם כמה פעמים: הנכם תזכו לפרטיות ולדיסקרטיות מוחלטת. אף אחד לא ישבש לכם, אף אחד לא יציק לכם ותיהיה לכם האופציה להעביר בילוי זוגי רומנטי מושלם בראש שקט.

 

יותר מכך, אם נניח חופשה צריך לתכנן כמה ימים מראש, להתארגן לכך ולדאוג לכל הסידורים הנדרשים (איפה לשים את הילדים קטנים, לדאוג שיש איך להגיע לאותו האזור ואיך לחזוק ממנו וכדומה), אך במקרה השכרה לפי שעות, תיהיה לכם האופציה לעשות זאת מהרגע להרגע, בלי צורך בתכנון מה שמעניק לכם יכולת לגוון מתי שבא לכם.

 

והכי חשוב, הוא שאתם עבור תשלום נמוך יחסית מקבלים תמורה של מעל ומעבר. כל מה שאתם משלמים עליו הוא על משך האירוע בחדרים ולרוב מדובר על עשרות שקלים לשעה, וככל ששוכרים ליותר שעות ככה גם המחיר הסופי יורד בסופו המוחלט של דבר וכך, הנכם נהנים מהמקסימום במחירים נמוכים. חדרים לפי שעות

 

שם הצימר \ חדר \וילה : חלום בדור | איזור : מישור החוף, חוף הכרמל | ישוב : דור
החל מ: 300 ₪
טלפון : 052-9097325